Kariéra u K2pharm

Nabízíme tyto pracovní pozice:

Operátor výroby

Náplň práce:
- provádění úkonů souvisejících s výrobou doplňků stravy a kosmetiky dle výrobního plánu a zadané práce nadřízeným pracovníkem
- dodržování parametrů výrobního procesu v souladu s platnou výrobní dokumentací
- obsluha výrobních strojů a zařízení
- dodržování zásad kvality výroby a bezpečnosti na pracovišti
- vedení záznamové dokumentace

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání (odborné s výučním listem nebo maturitou)
- práce ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední)
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost
- samostatnost
- zkušenosti s prací ve výrobním potravinářském nebo farmaceutickém provozu výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci ve farmaceutické výrobě
- plný pracovní úvazek
- odpovídající platové ohodnocení
- příspěvek na stravování
- bonusové složky mzdy

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na:
e-mail: prace@k2pharm.cz
tel.: +420 773 758 752

Nastartujte svou kariéru u naší společnosti. Jste student nebo absolvent v oboru a hledáte perspektivní firmu, kde můžete uplatnit a rozšířit své znalosti? Kontaktujte nás na e-mail: prace@k2pharm.cz tel.: +420 773 758 752.

Oslovila vás naše pracovní nabídka? Kontaktujte nás.

Uveďte, o kterou, z výše nabízených pracovních pozic máte zájem a naše personální oddělení vás bude kontaktovat.