Nové produkty pro dentální hygienu

Představujeme vám novou produktovou řadu pro dentální hygienu, kterou na trhu najdete pod značkou Roots. Na jejím vývoji se podílel i zakladatel K2pharm a odborník ve světě farmacie PharmDr. Milan Krajíček, který čerpá zkušenosti z celého světa a navrhuje jedinečné produkty a technologické postupy.

Jedinečnost zubních past Roots spočívá ve velmi nízkém obsahu abrazivních látek, což zaručuje opravdu šetrné čištění zubní skloviny. Všechny pasty Roots jsou vyráběny bez obsahu fluoridů, s použitím přírodních pěnidel bez chemických přísad (bez SLS).

Dvě ze zubních past Roots jsou opravdu speciální. S rostoucí oblibou používání sonických a elektrických kartáčků vznikla potřeba vyvinout speciální zubní pastu, která ani při vysokých vibracích nebude poškozovat a obrušovat zubní sklovinu. Tak vznikla jediná pasta svého druhu na světě - Roots Sonic Gel.
Druhou speciální pastou je Roots Pregnancy, která je navržena pro těhotné a kojicí ženy.

zpět na seznam novinek

Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti K2pharm s.r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.