Výzkum a vývoj v oblasti doplňků stravy

Naše společnost se dlouhodobě zabývá výzkumem a vývojem v oblasti doplňků stravy. V současné době realizujeme následující projekty, které jsou spolufinancovány z prostředků TA ČR (www.tacr.cz).

Projekt č. TH02010762 - Suplementy pro pozitivní ovlivnění lidského mikrobiomu. Cílem projektu je vyzkoumat a vyvinout unikátní suplementy ve formě kapslí či granulátu obsahující monoglyceridy, které budou pozitivně ovlivňovat lidský mikrobiom. Na projektu spolupracujeme s Výzkumným ústavem organických syntéz a.s. a Univerzitou Pardubice.

Projekt č. TH03010158 - Triterpeny s cíleným účinkem v trávicím traktu. Cílem projektu je vyzkoumat a vyvinout unikátní suplementy ve vhodné lékové formě obsahující triterpeny izolované z přírodních zdrojů, které budou pozitivně ovlivňovat zdravotní stav obyvatelstva. Triterpeny vykazují celou řadu významných farmakologických aktivit, jako jsou protinádorová, protizánětlivá, antivirová a antioxidační aktivita s možnými aplikacemi zejména v oblasti metabolických chorob, poruch intermediárních mediátorů a jejich prekurzorů. Na projektu spolupracujeme s Fakultní nemocnicí Hradec Králové a Výzkumným ústavem organických syntéz a.s.

zpět na seznam novinek

Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti K2pharm s.r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.